Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. naciśnij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.

Płytki z cegły - różne warianty

4 paź 2021 9:20 przed południem   Dom i ogród   Bytom   23 views

Lokalizacja: Bytom

Cena: 59 zł


Polecamy płytki z cegły Vikto Brick w różnych wariantach.

Cena w ogłoszeniu dotyczy 1m2 płytek z kolekcji MODERNA - są to płytki cięte ze środka cegły rozbiórkowej. Płytki charakteryzują się gładką powierzchnią oraz równymi krawędziami. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach loftowych.

Polecamy również płytki z innych kolekcji:
CLASSICA 119zł - najbardziej klasyczny i pożądany produkt. Powstają z zewnętrznej części cegieł - najbardziej dotkniętej zębem czasu.
SRTOMBOLI, SALINA 99zł - płytki po obróbce mechanicznej - szczotkowane lub groszkowane. Dzięki obróbce mechanicznej zyskują niesamowitą fakturę, świetnie wyglądają przy odpowiednim oświetleniu.

Na 1m2 przypada ok. 48-52 sztuk płytek(z uwzględnieniem ok. 1 cm fugi). Cena w ogłoszeniu dotyczy 1m2 płytek z kolekcji MODERNA. Płytki pakujemy w mocne, kartonowe opakowania mimo to ok 10-20% płytek może ulec pęknięciu, co nie obniża wartości towaru,

Większe ilości towaru jesteśmy w stanie przygotować na zamówienie. Możliwy odbiór osobisty na terenie Bytomia lub wysyłka - cena dostawy każdorazowo ustalana jest indywidualnie.

Zachęcamy do kontaktu! Kontakt możliwy do godziny 15-tej, po tej godzinie zachęcamy do pozostawienia sms-a, na pewno oddzwonimy.


VIKTO BRICK

Dodatkowe informacje

Stan
Nowy