Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. naciśnij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.

Praca w Niemczech

28 wrz 2021 1:21 po południu   Praca   Tarnowskie Góry   17 views
Skontaktuj Się Z Nami
  • praca-w-niemczech-big-0
  • praca-w-niemczech-big-1
  • praca-w-niemczech-big-2

Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Wynagrodzenie: Skontaktuj Się Z Nami

Specjalista magazynowy z wózkiem widłowym

lub licencją na wózek

Zadania:

  • ·         załadunek i rozładunek ciężarówek
  • ·         skanowanie towarów
  • ·         prowadzenie list kontrolnych
  • ·         etykietowanie/kontrola towarów przychodzących
  • ·         szkolenie jako specjalista logistyki magazynowej

Wymagania:

  • ·         uprawnienia na wózek widłowy
  • ·         dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • ·         umiejętność pracy na dwie zmiany oraz w weekendy

Oferujemy:

  • ·        atrakcyjne wynagrodzenie w eurowalucie
  • ·         legalne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ·        ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • ·        pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwieniu wszelkich formalności
  • ·        stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • ·        stałe stanowisko pracy na dłuższy czas
  • ·        polskojęzyczna opieka przez cały okres trwania umowy

Prześlij swoje CV na adres mailowy: [***] a skontaktujemy się z Tobą!

W razie potrzeby to nasz numer telefonu: [***]

Dodatkowe informacje

Firma
Tiger Job Sp z o.o.
Rodzaj umowy
Pełen etat